Ogłoszenia duszpasterskie: III Niedziela Zwykła – 24 stycznia 2021 r.

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek- Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, we wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, w czwartek- św. Tomasza z Akwinu.
  2. W przyszłą niedzielę- 31 stycznia zbiórka do puszek na Diecezjalne Środki Społecznego Przekazu.
  3. Do nabycia w naszej parafii: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” i „Ostra Brama nad Kamienną”.
  4. Dzisiejsza niedziela jest „Dniem solidarności z Chorwacją”. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek dla poszkodowanych w Chorwacji w wyniku trzęsienia ziemi.
  5. Podsumowanie kolędy: Z powodu pandemii koronawirusa nie chodziliśmy z wizytą duszpasterską po domach. Od 04 do 16 stycznia spotykaliśmy się w naszym kościele na Mszy św. o godz. 17:00 i 18:00, aby wspólnie modlić się w intencji wszystkich rodzin naszej parafii. W spotkaniach uczestniczyło 1052 osoby. Z ofiar składanych na tacę podczas wyznaczonych Mszy św. w tygodniu, w niedzielę, w kancelarii i przelanych na konto parafii zebraliśmy 60 000 zł. ( ofiary w kopertach wpłynęły od 945 rodzin). Do dyspozycji parafii mamy 46 000 zł. Z całego serca dziękujemy wszystkim parafianom za Waszą obecność na Mszach św., za wspólną adorację przed Najświętszym Sakramentem i za wielką ofiarność, za przekazanie Waszych ofiar na potrzeby naszej parafii.

Może Ci się również spodoba