Ogłoszenia duszpasterskie: Niedziela Świętej Rodziny – 27 grudnia 2020 r.

  1. W czwartek– 31 grudnia o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo dziękczynne z wystawieniem Najświętszego Sakramentu na zakończenie roku kalendarzowego 2020.
  2. W piątek – 01 styczniaNowy Rok- Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W I piątek miesiąca- 01 stycznia 2021 r. udadzą się z Komunią św. do chorych po Mszy św. o godz. 08:00.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek, I sobota miesiąca. W piątek o g. 17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu dla czcicieli N.S.P.J. i Straży Honorowej. W sobotę po Mszy św. o g. 7:30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  5. Gorące podziękowanie dla wszystkich panów na ręce koordynatora pana Wiesława Kapsa za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie dekoracji na Boże Narodzenie. Panu Adamowi Szaraniec za zrobienie oświetlenia, panu Adamowi Stepień za zorganizowanie choinek i oprawienie pani Aldonie Miernik za piękną dekorację Kościoła, Basi Duda, panu Jerzemu Stopa za wykonanie żłóbka, panu kościelnemu i wszystkim bez wyjątku za pomoc w przystrojeniu kościoła.
  6. We wtorek- 29 grudnia i w środę- 30 grudnia nie ma Mszy św. o godz. 18:00.
  7. Kancelaria parafialna czynna normalnie każdego dnia w godzinach od 09:00 do 10:00 i 16:00 do 17:00. W sobotę czynna tylko rano.
  8. Dzisiaj po Mszach św. można nabyć: kadzidło, węgielek i kredę, którą poświęcimy w uroczystość Trzech Króli. Cena 5 zł.
  9. Do nabycia w naszej parafii „Gość Niedzielny” i  „Ostra Brama nad Kamienną”.
  10. Corocznie odwiedzaliśmy Was w Waszych domach ze wspólną modlitwą i błogosławieństwem. W tym roku nie pójdziemy z wizytą duszpasterską- kolędą. Pragniemy Was jednak zaprosić od poniedziałku- 04 stycznia każdego dnia na wieczorną Mszę św. w mniejszych grupach o godz. 17:00 i 18:00 połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu i nabożeństwem w intencji Waszych rodzin zakończonym indywidualnym błogosławieństwem każdej rodziny. Będziemy modlić się za zaproszonych danego dnia parafian. Prosimy o przyniesienie ze sobą wody, którą pobłogosławimy. W przyszłą- niedzielę- 03 stycznia podam w ogłoszeniach parafialnych plan naszych spotkań w kościele. 

Może Ci się również spodoba