Ogłoszenia duszpasterskie: Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 7 czerwca 2020 r.

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę- 10 czerwca o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, czas na osobistą adorację zakończoną nabożeństwem czerwcowym i nowenną do św. Brata Alberta.
  3. W piątek- 12 czerwca-wspomnienie Błogosławionych Męczenników Radomskich, w sobotę- 13 czerwca wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
  4. W czwartek- 11 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o g. 11:00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy ulicami naszej parafii: ul Spółdzielczą, ul. Zielną, ul. Rejowską i ul. Sokolą. Tradycyjnie prosimy o dekoracje ołtarzy: Ministrantów, Kółka Żywego Różańca, Kolejarzy, Straż Honorową N S J. Dziewczynki chętne zapraszamy do sypania kwiatków, chłopców do niesienia wstążek przy chorągwiach. Kolejarzy prosimy o zorganizowanie procesji. Nie ma Mszy św. bezpośrednio po procesji.
  5. W sobotę- 13 czerwca po mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę- 14 czerwca ks. neoprezbiter Michał Kopciński odprawi Mszę św. prymicyjną o godz. 09:30 i udzieli wszystkim obecnym błogosławieństwa prymicyjnego. Serdecznie zapraszamy.
  7. Od przyszłej niedzieli- 14 czerwca wznawiamy także tacę gospodarczą w naszej parafii. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na spłatę prac budowlanych, które wykonaliśmy w tym roku w kościele i w budynku katechetycznym do kwietnia bieżącego roku.
  8. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, „Ostra Brama nad Kamienną”.

Może Ci się również spodoba