Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020

  1. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Skarżysku-Kamiennej zaprasza Klub Seniora działający przy naszej parafii w poniedziałek- 10 lutego na warsztaty pod hasłem: „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.
  2. We wtorek -11 lutego przeżywamy w liturgii wspomnienie N M P z Lourdes- Światowy Dzień Chorego. Wszystkich ludzi starszych, samotnych, chorych zapraszamy na Mszę św. o g. 10:00, podczas której będziemy modlić się w intencji chorych i udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.
  3. W środę- 12 lutego o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas na osobistą adorację zakończoną nowenną do św. Brata Alberta z ucałowaniem relikwii.
  4. W czwartek- 13 lutego o godz. 18:30 zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych i młodzieży głoszoną przez wspólnotę neokatechumenalną z Radomia w auli św. Brata Alberta.
  5. W sobotę- 15 lutego o godz. 10:00  zapraszamy na pierwszą po feriach zimowych próbę dla scholi dziecięcej „Alberciaków” w auli św. Brata Alberta.
  6. W sobotę- 15 lutego o godz. 16:30 kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z ks. Tomaszem i panią psycholog Jolantą Lisowską w auli św. Brata Alberta.
  7. W przyszłą niedzielę- 16 lutego o godz. 19:00 zapraszamy w ramach cyklu spotkań biblijnych „Śladami życia Zbawiciela” na prelekcję multimedialną ks. dr. Jacka Kucharskiego: „Mądrościowe księgi Biblii a postmodernistyczne zagrożenia dzieci i młodzieży” w auli św. Brata Alberta.
  8. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. Stowarzyszenie Instytut bł. s. Ewy Noiszewskiej działające w Lipowym Polu oraz szkolne kluby wolontariatu działające na terenie szkół powiatu skarżyskiego przeprowadzą akcję charytatywną „Piernikowe Love” celem pozyskania funduszy na rehabilitację rodzeństwa Kai i Kacpra Pisarków, chorych na rdzeniowy zanik mięśni.
  9. Pan Robert Czarnecki- sadownik z Katarzynowa z okolic Grójca rozprowadza dzisiaj po Mszach św. na placu przed kościołem jabłka w cenie 2 zł. za 1 kg.
  10. Z prasy katolickiej do nabycia: „Gość Niedzielny” i „Ostra Brama nad Kamienną”.

Może Ci się również spodoba