Ogłoszenia duszpasterskie: XI Niedziela zwykła – 14 czerwca 2020 r.

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy.
  2. Zapraszamy codziennie na procesję eucharystyczną wokół kościoła o g. 17:30 z racji Oktawy Bożego Ciała. W czwartek- 18 czerwca zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie wianków.
  3. We wtorek- 16 czerwca o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe połączone z modlitwą do św. Jana Pawła II.
  4. W środę- 10 czerwca o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, czas na osobistą adorację zakończoną nabożeństwem czerwcowym i nowenną do św. Brata Alberta.
  5. W środę- 17 czerwca przypada w naszej parafii odpust ku czci św. Brata Alberta. Msze św. w naszej świątyni o g. 7:00, 8:00, 9:30 i o 18:00. Kazania na wszystkich Mszach św. wygłosi ks. neoprezbiter Michał Kopciński. Główna Msza św. o g. 18:00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, z odmówieniem litanii ku czci św. Brata Alberta, z procesją eucharystyczną wokół kościoła z relikwiami św. Brata Alberta.
  6. W piątek- 19 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Z racji na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W sobotę- 20 czerwca przypada wspomnienie Niepokalanego Serca N M Panny.
  8. Od soboty- 13 czerwca wznowiliśmy nauki dla narzeczonych w parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Skarżysku-Kamiennej.
  9. Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią, wyruszy w dniach od 6-13 sierpnia piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Jesteśmy przekonani, że aby pielgrzymka mogła się odbyć trzeba będzie podjąć wiele więcej wyrzeczeń niż zwykle, które wynikają z przepisów Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w tegorocznym pielgrzymowaniu prosimy o zapisywanie się w sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej do 06 lipca.
  10. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, „Ostra Brama nad Kamienną”.

Może Ci się również spodoba