Ogłoszenia duszpasterskie: XX Niedziela zwykła – 16 sierpnia 2020 r.

  1. W środę-19 sierpnia o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, czas na osobistą adorację zakończoną nowenną do św. Brata Alberta.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek– wspomnienie św. Jacka, w czwartek– wspomnienie św. Bernarda, w piątek– wspomnienie św. Piusa X, w sobotę– wspomnienie N M Panny Królowej.
  3. W sobotę- 22 sierpnia o godz. 17:45 nabożeństwo z wystawieniem relikwii świętych do św. siostry Faustyny.
  4. Klub Seniora działający przy naszej parafii informuje, że jutro w poniedziałek- 17 sierpnia wyjazd o godz. 07:30 z parkingu przy naszym kościele  do Solca-Zdrój.
  5. Jutro w poniedziałek- 17 sierpnia imieniny obchodzi ks. Jacek Kutkowski. Msza św. w intencji czcigodnego solenizanta o godz. 18:00 od wszystkich grup modlitewnych naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
  6. Taca gospodarcza w miesiącu sierpniu wyniosła 4200 zł. Bóg zapłać.
  7. Znaleziono złoty łańcuszek. Do odbioru w zakrystii.
  8. Dzisiejsza niedziela- 16 sierpnia br. jest Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu.  Odpowiadając na Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego po wszystkich Mszach św. zbiórka środków finansowych do puszek, które za pośrednictwem Caritas Polska zostaną przekazane  na rzecz poszkodowanych w wyniku potężnej eksplozji materiałów wybuchowych. Dziękujemy z całego serca wszystkim ofiarodawcom za pomoc finansową i modlitewną ofiarom wydarzeń w Bejrucie.
  9. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, „Ostra Brama nad Kamienną”.

Może Ci się również spodoba