Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela zwykła – 17.10.2021

 1. W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek- święto św. Łukasza Ewangelisty, we wtorek- błogosławionego Jerzego Popiełuszki, w środę- św. Jana Kantego, w piątek- św. Jana Pawła II.    
 2. Nabożeństwa różańcowe codziennie  o godz. 17:15.  
 3. We wtorek- 19 października o godz. 18:00 zostanie odprawiona w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej Msza św. za Ojczyznę w 37 rocznicę Męczeńskiej Śmierci Patrona Solidarności- Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszko.
 4. W środę- 20 października nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną   do św. Brata Alberta.
 5. W piątek -22 października  nabożeństwo różańcowe połączymy z modlitwami do św. Jana Pawła II  i św. Siostry Faustyny.
 6. W niedzielę- 24 października zapraszamy o godz. 15:00 na „Różaniec Męski” w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej.
 7. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Misyjny. Temat tegorocznego Światowego Dnia Misyjnego „Nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli  i słyszeli”. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misje święte.
 8. W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe.
 9. Zachęcamy do nabycia nowego kalendarza parafialnego na 2022 rok .    
 10. Taca gospodarcza w październiku wyniosła 5000 zł. Bóg zapłać.    
 11. Na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 1300 zł.       
 12. Dzisiaj o godz. 19:00 zapraszamy do Auli św. Brata Alberta w ramach cyklu spotkań biblijnych „Śladami wielkich postaci Starego Testamentu” na prelekcję multimedialną Ks. dr. Jacka Kucharskiego pt. „Chodźcie, powróćmy do Pana” (Oz 6,1). Prawdziwi i fałszywi prorocy Izraela”.
 13. Z prasy katolickiej:      
  •  „Gość Niedzielny”
  • „Mały Gość” dla dzieci.
  • „Ostra Brama nad Kamienną”.
  • „Staś”- najnowszy listopadowy  numer miesięcznika dla najmłodszych dzieci.

Może Ci się również spodoba