Ogłoszenia duszpasterskie: XXVIII Niedziela zwykła – 11 października 2020 r.

 1. W liturgii w tym tygodniu wspomnienia: we wtorek- św. Bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek- św. Teresy od Jezusa, w piątek- św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę- św. Ignacego Antiocheńskiego.
 2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15.
 3. Nabożeństwo Fatimskie we wtorek-13 października o godz. 17:15 na nabożeństwie różańcowym.
 4. W środę- 14 października nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do św. Brata Alberta z udziałem jego relikwii świętych.
 5. W czwartek- 15 października będzie obchodzony w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej Dzień Dziecka Utraconego. O godz. 14:30- Msza św. w intencji rodziców przeżywających śmierć dziecka. O godz. 15:30 modlitwa różańcowa przed Grobem Dziecka Utraconego.
 6. W piątek – 16 października na nabożeństwie różańcowe połączone z modlitwami do św. Jana Pawła II z udziałem jego relikwii świętych.
 7. W przyszłą niedzielę-18 października rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na misje święte.
 8. W poniedziałek – 19 października o godz. 18:00 w 36 rocznicę męczeńskiej śmierci patrona Solidarności- Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszko zostanie odprawiona uroczysta koncelebrowana Msza św. za Ojczyznę w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej.
 9. Na wypominki roczne, półroczne, jednorazowe przyjmujemy w kancelarii parafialnej lub zakrystii po Mszach św.
 10. Zachęcamy do nabycia nowego kalendarza parafialnego na 2021 rok w cenie 5 zł.
 11. Dzisiaj przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem „ Totus Tuus”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” na stypendia dla młodzieży zdolnej pochodzącej z niezamożnych rodzin.
 12. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” i „Ostra Brama nad Kamienną”. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” film na DVD „Ziemia Maryi”- piękny obraz o matce Jezusa, który poruszy każdego widza wzbogacony o 85 minut dodatkowych materiałów.

Może Ci się również spodoba