Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela zwykła – 11.07.2021
We wtorek- 13 lipca bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową wokół kościoła.
W środę- 14 lipca o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas na osobistą adorację zakończoną nowenną do św. Brata Alberta.
W piątek- 16 lipca wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. O godz. 17:45 modlitwy przy relikwiach św. Jana Pawła II.
We wtorek- 13 lipca o godz. 20:00 spotkanie organizacyjne w Centrum „Ostra Brama” chętnych do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 07 do 13 sierpnia 2021 roku.
W dniach od 18 do 25 lipca br. obchodzimy XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem : „W Drogę Do Źródła Życia”. Bądźmy wdzięczni Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry i pomóżmy polskim misjonarzom w zakupie środków transportu. W niedzielę- 25 lipca po wszystkich Mszach św. poświęcenie samochodów, motocykli, rowerów i wszystkich innych pojazdów mechanicznych i błogosławieństwo kierowców. Ci, którzy nie posiadają środków transportu, a będą chcieli wesprzeć misjonarzy będą mogli złożyć dobrowolną ofiarę do puszek przed kościołem.
W dniu 21 lipca 2021 r. w środę od godz. 14:00 w przychodni lekarskiej : „Na Zielnej” przy ul. Zielna 12 w Skarżysku-Kamiennej odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Tarczycy, USG Płuc, USG Stawów, USG Piersi oraz Echo Serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania 55 zł. Rejestracja wyłącznie telefoniczna. ( tel.: 41 251 36 62 ).
Z prasy katolickiej:
„Gość Niedzielny”.
„Ostra Brama nad Kamienną”.
Czasopismo „Miłujcie się”.
„Mały Gość” dla dzieci, dla najmłodszych dzieci miesięcznik „Staś”.